Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Şehirlerarası Ev Eşyası Taşıma

Anasayfa >Şehirlerarası Ev Eşyası Taşıma

Şehirlerarası Ev Eşyası Taşıma

Şehirlerarası Ev Eşyası Taşıma

Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak isteyen pek çok kişi bir nakliyat firması seçmekte ve taşınma işlemini genelde bu şekilde halletmektedirler. Bir yerden bir yere taşınan bireyler, öncelikle hangi firmaları seçmeleri gerektiğini ve ödemeleri gereken ortalama fiyatı bilmelidirler. Eğer ağır eşya taşınmıyorsa genelde eşyalarınızı siz kendiniz kolilersiniz. Örneğin, oyuncaklar, TV araç gereçleri, kıyafet ve giysi malzemeleri gibi, bir kolinin içine rahatça sığabilecek malzemeleri siz kendiniz kolilersiniz ve taşıma firmaları istediğiniz adrese bu eşyaları taşır. Şehirlerarası ev eşyası taşıma firmaları, ağır mobilyaların taşınması sürecinde, bu eşyalara bazen ciddi zararlar verebiliyor bu nedenle eğer mobilya taşınacaksa şehirlerarası taşıma firmaları aranarak taşınacak mobilyaların iki defa paketlenmesini talep edebilirsiniz. Böylelikle evden eve nakliyat yapılırken herhangi bir hasara uğramazlar.

Günümüzde ikinci el ürünlere ulaşımın çok kolay olması nedeniyle sıfır mobilya veya eşyalar yerine ikinci el eşyalar alıyoruz. İkinci el eşyalar genelde çok ağır hacimli olduklarından dolayı, büyük bir araç vasıtası ile taşınması gerekmektedir. Toplu olarak ikinci el eşya aldığınızda oldukça uygun fiyatlara evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Hatta bu hizmet mobilya başına 200 TL kadar uygun olabilmektedir. Ancak şehirlerarası taşıma firmaları aranarak taşınacak mobilyanız için mutlaka ilave paketleme isteyin ki mobilyanız zarar görmesin aksi takdirde mobilya kullanılamaz bir halde elinize ulaşabilir. Aldığınız mobilya evinize taşınırken araç içerisinde yolculuk edeceği için, şehirlerarası ev eşyası taşıma firmaları, taşınacak eşyalarınızın paketlenmesine özen göstermediği takdirde, taşınan eşyalarınızda ciddi hasarlar ortaya çıkabilmektedir.

Evden eve nakliye hizmetinde en çok merak edilen sorunlardan birisi de, eşyaları taşıma ve nakliye ücretinin neye göre belirlendiğidir. Eşyalarınızın evden eve nakliyat firmaları tarafından alınacak olan ücret, aslında eşyalarınızn ne kadar alan kapladığı ve nereye seyahat ettiğine göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin bir mobilyayı ortalama 2 m3 genişliğinde bir alana sahip olduğunu düşünecek olursak, her 2 m3 eşya için kilometre başına 5 TL veya 10 TL gibi ücretler alınabilmektedir. Bir araç dolusu eşyayı başka bir şehre taşımak çoğu zaman 1000 TL’yi de aşabilen bir fiyat teklifi demek. Şehirlerarası taşıma firmaları sizlere bu konuda en uygun fiyat teklifini vermek için bekliyor olacak. Şehirlerarası ev eşyası taşıma işleriniz için mutlaka bu nakliyat firmalarını kullanın.