Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa >Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara içi ve şehirler arası evden eve güvenilir nakliyat hizmeti veren Askın Nakliyat,   hem kullandığı güzergah hem de eşyalarınıza uygun olarak yaptığı paketleme hizmetiyle taşınmanızı en kaliteli  şekilde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat konusunda  20 yıllık deneyimi bulunan Askın Nakliyat taşınma güzergahı ve yolun kaç km olduğunu, taşınacağız dairenin kaçıncı katta bulunduğunu ve taşınacak malzemenin miktarını göz önünde bulundurarak evden eve nakliyat fiyatları belirlemektedir. Müşterilerinin yaşandığı adres ile taşınacağı adresi belirlendikten sonra taşımacılık için en kaliteli ve en güvenilir güzergahı belirlemekte ve eşyaların nakliyatını gerçekleştirilmektedir.  Ankara evden eve nakliyat firması olarak hem Ankara içi taşınmalarda hem de şehirler arası taşınmalarda müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye gayret etmektedir.  

Ankara evden eve nakliyat firması olan Askın Nakliyat, Ankara içi taşımacılığı şehirlerarası taşımacılığa kıyasla %30 indirimle gerçekleştirmektedir. Diğer nakliyat firmalarının evden eve nakliyat fiyatları ile kıyaslandığında verdiği kaliteli nakliyat hizmetini oldukça makul ücretlerde gerçekleştirmektedir. Taşınacak eşyaların güvenilir şekilde paketlenmesini gerçekleştiren Askın Nakliyat, hiçbir eşyanın kırılması, çizilmesi veya bozulmasına sebep olmayacak şekilde profesyonel olarak paketleme yapmaktadır. Taşınacak eşyaların zarara uğramaması için azami gayret göstermekte ve tüm eşyaları kendi güvencesine almaktadır. Evden eve nakliyat işlemini modern yöntemler kullanarak gerçekleştirmektedir. Hangi katta olursanız olun ve hangi yüksekliğe taşınmak isterseniz isteyin kullandığı asansörlü taşıma hizmetiyle eşyalarınıza zarar vermeden taşınmanızı sağlamaktadır. 

Geleneksel Ankara evden eve nakliyat sisteminde eşyalar insan gücüyle taşınmaktaydı.  Bu durum hem eşyaların hem de evin zarar görmesine sebep olur. Nitekim daracık merdivenlerden insan gücüyle taşınan büyük parça eşyaların duvarlara çarpması, en basit şekliyle çizilmesi kaçınılmazdı. Bu durum hem taşınacak kişi hem de evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların çalışanları açısından oldukça zahmetli bir durumdur. Taşınma işini gerçekleştiren kişilerin ağır ve kaba eşyaları taşımaları sağlıkları açısından da ciddi riskler barındırmaktadır. Kullanılan asansörlü taşıma sistemiyle hem evden eve  nakliyat fiyatları düşmekte hem de  eşyaların zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Bu sistemi kullanan Askın Nakliyat müşterilerine verdiği tüm taahhütlere sıkı sıkıya bağlı kalmakta, söz verdiği gün ve saat aralığında nakliyat işini gerçekleştirmektedir.

icon icon icon