Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Hakkımızda

Anasayfa >Hakkımızda

Aşkın Nakliyat Kimdir?

Aşkın Nakliyat

Kuruluşumuz

Aşkın nakliyat firması uzun yıllar önce Ankara içerisinde küçük bir filosu ile başladığı nakliyat hizmetinde Türkiye'nin her bölgesinde, her ilinde ve her ilçesinde yoğun talep görerek uzun yol, yakın yol demeden sektör içindeki tüm taleplere yetişmeye çalıştık. Küçük filomuz zaman içerisinde git gide artarak hizmetlerimiz profesyonelleşti ve artık Ankarada nakliyat firmaları arasında sektör lideri durumuna eriştik. Özellikle kurumsal firmalar tarafından özel maksatlı taşımacılıklar sayesinde özel çözümler ve VIP taşıma hizmetleri de yapmaya başladık. Kısa süre içerisinde kurumsal nakliyat hizmetlerindeki başarılarımız da Aşkın nakliyat firmasının gelişimine büyük katkı sağladı. Firmamız yaptığı yatırımlar ve sektördeki gelişmelere ayak uydurmalarımız ile büyümelerimiz devam etti. Eşya depolama hizmeti konusunda ambarlarımız, VIP taşıma hizmetleri konusunda sahip olunması gereken özel sertifikalar, yetki belgeleri ile ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına kısa sürede ulaştık.

20 Yılı Aşkın Nakliyat

Firmamız; kısa süre önce yaptığı yeni yatırımları ile araç filosunu arttırmış ve araçlarını da güncellemiştir, Araçlarımızın kalitesi ile birlikte araçlarımızın çeşitliliği de armış ve her maksata özel araçlar temin etmiş olduk. Şehir içi taşımaları için, parça yük taşımaları için küçük, kısa araçlar, yüksek kattaki yerleşim yerlerine taşınanlar için asansörlü nakliyat araçları ve büyük evler/büyük alanlar taşıyabilmek için uzun şehirler arası taşımacılık araçları da temin ettik, böylece firmamızın her alana ve her sektöre hitap eden profesyonel yapısını oluşturmuş olduk.

Böylece Aşkın nakliyat ismi ile 20 yıl öncesine kadar uzanan ve Türkiye'nin neredeyse gidilmemiş ve taşımacılık hizmeti verilmemiş bölgesi bırakılmayan yeri de kalmamış oldu. Aşkın nakliyat ismine karşı müşterilerimizin duydukları ilgi alaka ve bu konuda ikincil, üçüncül defalarda tercih edilmemiz de bizi müşterilerimize karşı oldukça onurlandırdı. Hem sektörümüze hem mesleğimize hem de müşterilerimize katkı ve fayda sağlayarak kendimizi büyüttüğümüz bu yolda, işimizi layıkıyla ve en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz...

icon icon icon