Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Sehirlerarası Taşımacılık

Anasayfa >Sehirlerarası Taşımacılık

Sehirlerarası Taşımacılık

Ankara merkezli şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veren Askın Nakliyat, kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir anlayışla taşmacılık hizmeti vermektedir. Alanında uzman ekibi ve müşteri  memnuniyeti temelinde geliştirdiği hizmetleriyle Ankara’dan Türkiye’nin her tarafına  şehirlerarası taşımacılık gerçekleştirmektedir. 20 yıldır elde ettiği deneyimi müşterilerini memnun etmek ve her defasında daha iyisini sunmak için kullanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat kapsamında ev, ofis, şirket vb. her türlü toplu ve parça eşya taşımacılığını uygun fiyatlarda gerçekleştirmektedir. Nakliyat alanında Ankara’nın önde gelen firmalarından biri olan Askın Nakliyat, sektöründe kullanılmakta olan en son yöntemleri ve ileri teknoloji ürünleri kullanan bir yenilikçi bir firmadır. 

Şehirlerarası evden eve nakliyat veya ofis, iş yeri gibi aklınıza gelebilecek her türlü  şehirlerarası taşımacılık alanında oldukça aktif olan ve yenilikleri yakından takip eden Askın Nakliyat, asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir.  Asansörlü taşıma sayesinde hangi yükseklikte yaşarsanız yaşayın ve kaçıncı kata taşınacaksanız taşının yükseklik sorun olmaktan çıkar. Müşterilerin balkon veya pencerelerine  dışarıdan  kurulan asansörlü sistemle eşyalar zarar görmeden güvenli ve hızlı bir şekilde indirilerek konteynır veya kamyonlara yüklenirler. Nihai adrese varıldıktan sonra da aynı sistemle eşyalar, istenen kata çıkarmaktadır. Bu şekilde hem zaman tasarrufu hem de insan sağlığı açısından daha uygulanabilir bir yöntem uygulanmaktadır. Ayrıca demonte edilerek taşınan dolap ve benzeri eşyalar nihai adrese taşındıktan sonra yeniden monte edilmektedir. Şehirlerarası nakliyat alanında kendini ispatlamış bir firma olan Askın Nakliyat, müşterilerine garantili hizmet sunmaktadır. 

Asansörlü nakliyat sistemi, zaman tasarrufu ve çalıştırılacak personel sayısında azalma açısından nakliyat firmaları tarafından;  güvenli bir şekilde evin duvarlarına ve eşyalara zarar vermeden eşyaların taşınmasına imkan verdiği için mal sahibi tarafından tercih edilmektedir. Hem  şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık yapan firmalar tarafından hem de müşteriler tarafından daha makul olan asansörlü taşımacılık  sayesinde personel sayısı azalmakta, insan sağlığına zarar veren sırtta taşıma gibi uygumlalar ortadan kaldırılmakta ve oldukça kısa bir sürede eşyaların zarar görmeden nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları yol güzergahı ve uzunluğu dikkate alınarak taşınacak eşyaya göre belirlenmektedir. Şehirlerarası nakliyat alanında her geçen gün daha fazla talep edilen Askın Nakliyat, gün geçtikçe müşteri portföyünü genişletmektedir. 
 

icon icon icon