Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Nakliye Fiyatları

Anasayfa >Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları

 Stresten uzak bir şekilde ev ya da iş nakliyesini yerine getirmek istiyorsanız çok doğru bir adrese geldiğinizi belirtmek isteriz. Kurumsal kimlik yapısından uzaklaşmadan nakliye fiyatları konusunda yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktan memnuniyet duymaktayız. Araç filolarımızı dilerseniz yerinde kontrol edebilir, nakliyeleriniz öncesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Her bir eşyanız ambalajlı şekilde nakliye edilmektedir. Şimdiye kadar gelişi güzel bir çalışma anlayışı ile müşterilerimize yakınlık göstermiş değiliz. Müşteri sayımızın artmasından ötürü hiçbir zaman de endişe duygularına kapılmadık. Ücretsiz şekilde sunulan ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bir telefon görüşmesi sonrasında uzman personelimiz adresinize yönlendirilerek gerekli fikir alışverişini sizinle yapmaktadır. Göz gezdirilecek olan eşyalarınızın gerekli sayım ve ebat kontrolleri yapıldıktan sonra gerekli fiyat politikası belirlenecektir.

Nakliye fiyatları bakımından bugüne kadar hiçbir müşterimizi cep yapacak politika ile karşılaştırmadık. Bundan sonra da kalitesi ön planda olduğu gibi ucuz bir fiyat ilkesi ile de siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Adresinizden alınacak eşyaların her birisi düzenli olarak ambalajlanıp, istenen adresinize zamanında götürülmektedir. Aynı zamanda montaj yapılacağı vakit tüm fiyat içerisine dahildir. Ekstra bir ücret anlayışı ile yaklaşım sergilememekteyiz. Montaj yapılırken de ayrıca bulunan alana herhangi bir zarar verilmesinin önüne geçmekteyiz. Hem eşyalarınız hem de bulunduğunuz bina olumsuz şekilde etkilenmemektedir. Böylelikle çevre komşularınız da sizin taşınmanızdan ötürü herhangi bir şikayetçi tutum ile karşılaştırmayacaktır.

Nakliye fiyatları verilirken müşterilerimizin mevcut durumlarını da gözetmekteyiz. Böylelikle her iki tarafında memnun kalacağı bir anlayış yaşanır. Her bir eşyanız sigorta kapsamına alınmaktadır. Bundan dolayı zarar görmesi halinde yenisi ile değiştirileceği garanti altındadır. Evinizden ziynet gibi büyük değere sahip eşyalarınızı yanınıza aldıktan sonra geri kalan her şeyi bize bırakabilirsiniz. Mevcut bir para kasanız var ise de ekipmanlarımız sayesinde rahatlıkla taşımasını gerçekleştiriyoruz. Asansörlü bir şekilde nakliye yapılmasından dolayı binanın çok katlı olmasının bir önemi yoktur. Dışarıdan direkt olarak balkon kullanımı ile eşyalarınız odalara dağıtılmaktadır. Sadece siz keyif kahvenizi yudumlarken tüm nakliye işlemleri tarafımızdan yerine getirilmiş olacaktır.