Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Güvenli Eşya Depolama

Anasayfa >Güvenli Eşya Depolama

Güvenli Eşya Depolama

guvenli-esya-depolama

Yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimize güvenli eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Tüm beklentilerin karşılanması noktasında nasıl hareket edileceğinin de son derece farkındayız. En ekonomik fiyatlar üzerinden ve geniş müşteri taleplerini karşılayabilecek şekilde gelişme kat etmiş durumdayız. Gelecek olan taleplere zamanında verilen cevaplarımız ile yüz güldüren iş anlayışını sizlere sunmaktayız. Bireysel ya da kurumsal talepler fark etmeksizin çözüm odaklı şekilde çalışmalar yerine getirmekteyiz. Bir gelecek telefon sonrasında oldukça profesyonel bir bakış açısı sergilediğimizi net şekilde gösteriyoruz. Sizin için eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da çalışmalarımızda kendi eşyalarımız gibi görerek hareket ediyoruz. Herhangi bir yaşanabilecek olumsuz koşullar adına ise önceden bir analiz çalışması yerine getirilmektedir. Daha sonrasında alınan önlemler eşliğinde depolarımızda eşyalarınızı koruma altına alıyoruz.

Piyasa içerisinde birçok eşya depolaması yapan firmalar mevcuttur. Ancak güvenli eşya depolama olarak bizim kadar ilkeli çalışanlar ile karşılaşmanız mümkün değildir. kurumsal kimlik yapımızdan asla uzaklaşmadan sizlerden gelecek taleplere gerekli olan cevapları vermekteyiz. Güvenlikli olan depolarımız günün 24 saati güvenlik kamerası ile takip altında tutulmaktadır. Cep telefonlarınız aracılığı ile dilediğiniz yerden eşyalarınızı takip altına alabilirsiniz. Eşyaların bulunacağı alanların çok fazla güneş ışığı almaması ve rutubetten uzak durması için dikkatli çalışmalar yapılmaktadır. Çünkü fazla nem ya da ışık eşyaların zarar vereceği için kötü sonuçlar ile karşılaşmaktan yana değiliz.

Güvenli eşya depolama yapılması için önceden eşyaların boyut ve hacimleri tespit edilir. Yerinde yapılacak kontroller sonrasında hangi depolarımızda koruma altına alınacağı da belirlenir. Bu konuda sizlere gerekli olan çalışma koşulları da aktarılmaktadır. Bugüne kadar kendi başına buyruk bir çalışma anlayışı ile müşterilerimizi karşılaştırmış değiliz. Oldukça profesyonel şekilde eşyalarınıza yakınlık gösterilir. Eşyaların hacmine göre depo belirlemesi yapılmasının ardından ambalajlamasına geçilir. Her bir eşyanın kendisine uygun ambalaj malzemeleri ile koruma altına alınması önemlidir. Tüm işlemler sözleşmeli şekilde yapılır. Karşılıklı bir şekilde hazırlanacak sözleşme imza altına alınmasından sonra sizinde gönül rahatlığı içinde hareket etmeniz sağlanmış olur. Her zaman müşterilerimiz firmamıza pozitif bir anlayış ile yaklaşmaktadır.