Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Eşya Taşıma Kolisi

Anasayfa >Eşya Taşıma Kolisi

Eşya Taşıma Kolisi

esya-tasima-kolisi

Eşya taşıma kolisi taşınmayı düşünen herkes için ilk arayışına girişilen araçtır. Özellikle eşyaların uygun şekilde kolilenmesi ve gerekli ambalajlama malzemeleri ile doğru bir şekilde paketlenmesi eşyaların kırılmadan, çizilmeden yeni adresine ulaşmasını sağlar. Kırılacak özelliklerdeki cam eşyalar, zarar görebilecek teknolojik cihazlar, beyaz eşyalar hatta demonte olarak taşınabilecek mobilyalar içinde taşıma kolisi kullanılabilir. Eşyanın cinsine ve büyüklüğüne göre ambalaj malzemeleri seçilir. Porselen ve cam gibi eşyaların paketlenmesinde sünger gibi ek malzemeler kullanılır. Taşıma esnasında oluşabilecek riskler en aza indirilir. Farklı boyutlarda taşınma kolisi bulunur. Ebatlarına dikkat ederek koli seçimleri yapabilir ya da profesyonel bir destek almak için nakliye firmalarından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


Eşya Taşıma Kolisi Ebatları

Eşya taşıma kolisi 30*20*20 gibi standart ebatlarda tercih edilebilir. Daha büyük eşyalar için daha büyük koliler kullanılabilir. Koli satın alırken 5’li, 10’lu ve 15’li gibi çoklu olarak ürünleri bulabilirsiniz. El tutmalı, endüstriyel kesim, oluklu gibi özelliklerde ucuz taşıma kolisi çeşitleri bulunabilir. 80*50*50 gibi daha büyük ebatlarda kolilerde seçilebilir. Kolileri satın alırken ürünler demonte olarak gönderilir. Kurulumu da oldukça pratiktir Eşyalarınızı doldurdukça ürünü açabilirsiniz. Eşyalarınızı boşalttıktan sonra eşya kolileri demonte olarak saklanabilir. Bu şekilde depolarınızda da yer kaplamayacaktır.


Eşya Taşıma Kolisi Kullanım Alanları

Eşya taşıma kolisi seçenekleri sağlık ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, bebek giyim, kırtasiye mutfak gerekçeleri, bilgisayarlar ve aksesuarlar, tekstil ürünlerinin taşınması için uygundur. Eşya taşıma için oldukça uygun olan karton koliler yüzde yüz geri dönüşüm özellikli olarak üretiliyor. Eşyaların kolilenmesinde hassas eşyalar için özel eşya ambalajlama yapılabilir. Hava kabarcıklı plastik malzemelerle kırılabilecek cam, porselen ve teknolojik eşyalar ekstra bir paketlenebilir. Bu şekilde kolileme yapılırsa taşıma sırasında daha az risk barındıracaktır. Taşıma yapılacak alanda her koli üzerine hangi eşyaların bulunduğu yazılır. Bu şekilde taşıma yapılacak yeni adreste de herhangi bir  karışıklık olmadan daha pratik bir şekilde yerleştirme işlemi sağlanır. Kapaksız eşya taşıma kolileri de ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarda daha pratik bir nakliye imkanı sunar. Cihaz taşınması içinde bu tarz koliler kullanılabilir.