Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Eşya Taşıma

Anasayfa >Eşya Taşıma

Eşya Taşıma

esya-tasima

Eşya taşıma işlemi başlı başına önemli ve özel bir işlemdir. Bu işlerler esnasında yapılacak en ufak hatalar bile ciddi sorunlara yol açabilir. Firmamız alanında uzman kadrosu ile eşya taşınmasında etkin rol oynuyor. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde naklediyor. Alacağınız hizmet sayesinde eşyaların kırılmadan, kaybolmadan taşınıyor. Taşıma işlemleri tamamen size özel kamyonlar ile yapılıyor. İçerisinde başkasına ait eşya veya başka bir ürün bulunmuyor. Eğer eşyalarınız az ise bu durumda fiyatı düşürmek adına 2 farklı kişiye ait tek kamyona yerleştirilebilmektedir. Ancak burada da düzen uzman kadromuz tarafından özenle sağlanmaktadır. Mağduriyet yaşamanız bu yolla imkânsız olmaktadır. Siz de daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Eşya Taşıma ve Paketleme

Eğer eşya taşıma ve paketleme hizmeti alacaksanız bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eşyalar kendine uygun şekilde paketlenmelidir.
  • Çizilebilecek tüm eşyalar özel paketlemeler yapılarak korumaya alınmalıdır.
  • Eğer merdiven boşluğu dar ise bu durumda mutlaka asansörlü sistemler tercih edilmelidir.
  • Eşyanın götürüleceği kamyon mutlaka temiz olmalıdır. Eşyaların kirlenmesini engellemek için bu şarttır.
  • Tüm eşyalar paketlenmelidir. Açıkta eşya bırakmamaya özen gösterilmelidir.
  • Koltuk ve çekyat gibi eşyalar şeffaf jelatinler ile sarılabilir. Bu uzun yolculuklarda kirlenmeyi engelleyecektir. Ancak tercih meselesidir.
  • Eşyalar için kırılacak olanların üzerine bir şey koyulmamalıdır.

Tüm bunlara dikkat ettiğiniz taktirde başarılı bir nakliye işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Eşya Taşıma Şirketi Seçerken Bunlara Dikkat!

Eşya taşıma işlemleri günümüzde genel olarak şirketler tarafından yapılmaktadır. Kamyon tutmak ve eşyaları kendiniz taşımak isterseniz bu maliyetli olacaktır. Maliyetin yanı sıra eşyaları taşımak için harcayacağınız zaman ve enerji oldukça fazlalaşacaktır. Firmamız ise bu alanda imdadınıza yetişiyor. Tüm eşyalarınızı Aşkın Nakliyat olarak özenli bir şekilde taşıyoruz. Kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve hemen bizlere ulaşmak için siz de firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız tüm detaylara özen göstermektedir. Eşyalarınızın kırılmaması adına tüm detaylar titizlikle incelenmekte ve eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenmektedir. Siz de bu tarz paketlemeler yapan firmamızı tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz