Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Ankara Taşıma Şirketleri

Anasayfa >Ankara Taşıma Şirketleri

Ankara Taşıma Şirketleri

Ankara Taşıma Şirketleri

Aşkın Nakliyat firması olarak Ankara eşya taşıma hizmetinde tercih edilen bir firma olarak eşya taşıma yöntemleri hakkında değerli müşterilerimizi aydınlatmak istedik. Çünkü Ankara ucuz eşya taşıma hizmeti adı altında hizmet veren birçok merdiven altı firma bulunmaktadır. Öncelikle kaliteli eşya taşıma yöntemlerinden bahsedelim sonra da merdiven altı taşımaların yol açabileceği zararlardan. Kaliteli nakliye hizmetlerinde nakliyat firmaları için olmazsa olmaz olan güvenlik parametresi nakliyat sigortası diyebiliriz. Çünkü nakliye firmaları olarak müşterilerimizin mallarının güvenliğinden emin olmalarını sağlamayı kendimize bir görev addediyoruz. Ankara eşya taşıma fiyatları tabi ki taşınacak mal ve km üzerinden belirlenmektedir. Birim ücretler ile bu çarpanlarla yapılan hesap sonucu sizlere en uygun taşıma maliyeti hesaplanmaktadır.

Ankara nakliyat asansörlü taşıma işlemleri eşyaların taşınacağı katlar dikkate alınarak uygulanmaktadır. Asansör aracının girmeye müsait alan olması, asansör aracı ile ulaşılabilecek bir balkon ya da cam olması bu yöntemin uygulanmasında gerekli bir şarttır. Asansörlü nakliyat giriş kattan yukarıda olan tüm daireler için en uygun taşıma şeklidir. Çünkü asansör ile yukarı çıkarılan eşyalar merdiven dönemeçleri gibi yerlerde zarar görme riskleri ortadan kaldırılmakta ve insan yerine makine kullanılarak daha az hata riski sunmaktadır. Zaten yapılan nakliye sigortası kapsamında olası bir hatadan doğacak zararlarda teminat altına alınmaktadır. Aşkın nakliyat olarak Ankara’da en kaliteli taşıma işlemini yaptığımızı söylemekten gurur duyuyoruz. Ev taşımanın bütün zahmetli kısmını sizler adına biz üstlenerek ev ve eşya taşıma işlemlerini kabus olmaktan çıkarıyoruz.

Aşkın Nakliyat firmamız gibi kaliteli bir nakliyat firması ile yaptığınız anlaşma kapsamına bağlı olarak eşyalarınızın toplanıp paketlenmesi mobilyaların tekrar kurulumu gibi işlemler sizin adınıza hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Eşya taşıma hizmeti için merdiven altı bir firma seçtiğiniz de zaten olası bir kazaya meydan vermişsiniz demektir. Ayrıca nakliye sigortası da yapılmadığı için eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Aşkın Nakliyat olarak her türlü kazaya karşı tedbir almaktayız yine de olası bir kaza durumunda firmamızın size sunduğu sigortalama hizmeti sayesinde başınız ağrımadan zararınız karşılanmaktadır.