Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

​​​​​​​Ankara Parça Eşya Taşıma

Anasayfa >​​​​​​​Ankara Parça Eşya Taşıma

​​​​​​​Ankara Parça Eşya Taşıma

​​​​​​​Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara parça eşya taşıma bir diğer adı parsiyel taşımadır. Bir ya da daha fazla eşyanın şehir içi ya da şehirler arası taşıma rotalarında taşınması olarak tanımlanabilir. Bu hizmette tüm evin eşyası taşınmaz. Sadece belli başlı eşyalar taşınmaktadır. Ev taşıma süreçlerinde farklı ihtiyaçlar gelişmesi ile Ankara parsiyel eşya taşıma hizmetleri farklı bir kategori olarak ortaya çıkmıştır. Bu hizmetlerin en önemli avantajı daha düşük maliyetli bir nakliye çözümü olmasıdır. Birkaç parça eşyanın taşınması için tek başınıza bir kamyon kiralamak yerine aynı araçla birden çok kişinin eşyalarının taşınması ile maliyet çok daha az olacaktır. Bu şekilde parça eşyalarınızı ekonomik bir şekilde Ankara nakliyat hizmetleri tercih ederek profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Anlara Parça Eşya Taşıma İşleminde Nasıl Faydalanılır?

Ankara parça eşya taşıma için öncelikle eşyalarınızın hakkında bilgi alınmalıdır. Eşyalarınızın kaç parça ve ne kadar ağırlıkta olduğunun bilgisine göre taşıma planları içerisinde yer alabilirsiniz. Eşyalarınız için paketleme ve asansör gerekli olup olmadığı hakkında bilgilerde alınarak Ankara parça eşya taşımacılığı planlaması yapılır. Aynı rota üzerinde eşyalarınızın taşınabileceği farklı bireylerle aynı nakliye kamyonunu paylaşabilirsiniz. Araçlar bölgesel olarak koordine edilmektedir. Hangi lokasyonlarda ve hangi bölgelerde Ankara parsiyel eşya nakliyesi yapılacak ise araçlar ve ekipler hazırlanır. Bu bilgiler ışığın takvim belirlenir.

Ankara Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Ankara parça eşya taşıma maliyetleri birden fazla kişinin aynı kamyonda eşyalarının taşınması nedeni ile uygundur. Kısa mesafeli taşımacılıklarda bu fiyat avantajı kendini hissettir ölçüde olsa da şehirler arası nakliyelerde çok daha bariz bir şekilde ortaya çıkar. Bu alanda parça eşya taşımacılığı bir avantajı da zaman olacaktır. Bu uygulamalar sayesinde zaman kaybetmeden eşyalarınızın yeni adreslerine ulaşması sağlanır. Bu hizmetlerde fiyatların belirlenmesi için şu kriterler kullanılır:

  • Ne kadar eşya kullanıldığı
  • Eşyanın tonajı
  • Eşyanın boyutu
  • Taşınacak mesafe
  • Ambalajlanıp ambalajlanmayacağı
  • Kaçıncı kattan kaçıncı kata götürüleceği
  • Demonte hale getirilip tekrar monte edilip edilmeyeceği

Bu kriterlere göre Ankara parça eşya taşımacılığı fiyatları farklı aralıklarda olacaktır. Bu alanda sabit bir fiyat bulunmuyor

icon icon icon