Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Anasayfa >Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti veren nakliyat şirketleri, bir şehir içinde farklı ilçe ve mahalleler arasında nakliyat hizmeti vermektedir. Ankara içi nakliyat hizmeti veren Askın Nakliyat, şehir içi nakliyatın yanı sıra şehirlerarası nakliyat hizmetiyle tüm Türkiye’ye eşya taşımaktadır. Şehir içi nakliyat ücreti ile şehirlerarası nakliyat fiyatları arasında çok büyük farklar bulunmamaktadır. Ücret farkı mesafe uzaklığından kaynaklanmaktadır. Ankara’nın en uzak ilçesi yerine daha yakın komşu şehirlerden birine daha uygun fiyatlarda nakliyat hizmeti götürülebilir. Ankara merkezli bir nakliyat firması olan Askın Nakliyat, şehir içi nakliyatları %30 indirimle fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Taşınma bazen uzak noktalara bazen de çok yakın yerlere hatta aynı mahallede bulunan başka bir apartmana veya ofise gerçekleştirilebilmektedir. 

Hangi mesafeye taşınılırsa taşınılsın nakliyata ihtiyaç duyulur. Taşınacağınız yer ister aynı mahalleye isterse yan apartmana yapılsın nakliyat hizmetine ihtiyaç vardır. Çünkü büyük, kaba ve ağır eşyaların nakliyat olmadan insan gücüyle taşınması mümkün değildir. Eşyaların evden çıkartılması ve taşınılacak eve yerleştirilmesinin insan gücüyle gerçekleştirilmesi hem çok zahmetli hem de çok uzun süren bir işlemdir. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmeti veren Askın Nakliyat müşterilerine Ankara dışı ve Ankara içi nakliyat işleminde asansörlü nakliyat hizmeti sunarak, eşyalara zarar vermeden hızlı ve güvenilir şekilde taşınma işini gerçekleştirir. Asansörlü nakliyat, yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılan taşınma işleminde dışarıdan kurulan elektrikli seyyar asansörle eşyaların indirilmesi ve çıkartılmasını sağlar.  Peki şehir içi nakliyat ücreti ne kadardır ?

Şehir içi nakliyat ücreti veya şehirlerarası nakliyat ücreti şeklinde nakliyat fiyatlandırılması yapılmamaktadır. Nakliyat fiyatları belirlenirken dikkat edilen başlıca hususlar şunlardır: taşınacak eşyanın miktarı/ağırlığı/boyutları, iki adres arasındaki mesafe, güzergahın durumu, taşınacak ve taşınılacak dairenin yüksekliği vb. Bu hususlar şehir içi nakliyat için de geçerlidir ve fiyatlandırma bu kriterler göz önünde bulundurularak yapılır. Ankara merkezli bir nakliyat firması olan Askın Nakliyat  Ankara içi nakliyat ücretlerini rakiplerine göre daha makul seviyelerde tutmaktadır. Taşınma işlemi oldukça zahmetli ve sıkıntılı bir süreçtir. Ancak tercih edeceğiniz nakliyat firmasına göre taşınma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebileceği gibi kabusa da dönüşebilir. Taşınma işleminin zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmesi için mutlaka deneyimli, kaliteli ve profesyonel hizmet veren bir firma tercih edilmelidir.