Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Anasayfa >Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal firmaların, büyük şirketlerin, ofis ve büroların taşınması için genellikle deneyimli ve alanında kendini ispatlamış kurumsal nakliyat firmaları tercih edilmektedir. Ankara’da faaliyet gösteren Askın Nakliyat 20 yıllık deneyimi bulunan, kurumsal nakliyat gerçekleştiren  profesyonel bir nakliyat şirketidir.  Ankara içi ve şehirlerarası hem toptan hem de parça taşımacılığı yapan  Askın Nakliyat, nakliyat sektöründe kendine ayrıcalıklı bir konum elde etmiştir. Kurumsal nakliyat Ankara denildiğinde akla gelecek ilk firmadır. Büyük şirketlerin iş yerleri, ofis ve bürolarını sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, nakliyat sektöründe kullanılmakta olan en ileri teknoloji ürünleri kullanmaktadır.   Müşterilerinden gelen her  türlü nakliyat ihtiyacına cevap verebilecek bir alt yapıya sahiptir. 

Yerine getirdiği tüm nakliyat işine titizlik gösteren Askın Nakliyat, kurumsal firmaların işyerlerinin veya ilgili birimlerinin taşınmasına ayrıca özen göstermektedir.  Tüm malzemelerin titizlikle taşınması, özelliklerine ve kullanılan birimlerine göre numaralandırılmaları ve tam donanımlı araçlarla taşınmaları dahil titiz ve dikkatli bir kurumsal nakliyat hizmeti vermektedir. Kurumsal nakliyat Ankara olmakla birlikte Türkiye’nin her bölgesine kurumsal nakliyat gerçekleştirmektedir. Kurumsal nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilenlerinden olan Askın Nakliyat, %100 müşteri memnuniyeti temelinde 20 yıldır kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık sürdürmektedir.  Taşmacılık sektöründe kullanılan ileri teknoloji ve gelişmiş yöntemleri takip etmesi, alanında uzman personele sahip olması ve sözüne sadık bir iş ahlakına sahip olması başarısı getirmiştir. 

Uzun yıllar aynı sektörde büyüyerek kalabilmek, yalnızca alanındaki yenilikleri ve ileri  teknolojiyi kullanıyor olmakla mümkündür. Geleneksel firmaların yeniliklere direnmesine karşın Askın Nakliyat alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte, her türlü yeniliği kullanmaya azami gayret göstermektedir. Gelişmiş bir müşteri portföyüne sunduğu kurumsal nakliyat hizmetlerinde, tüm müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Kurulsal nakliyat firmaları, yüksek standartlarda kaliteli ve güvenli hizmet veren firmalardır. Bu nakliyat firmaları taşıyacakları eşyaları özelliklerine, hassasiyetlerine ve boyutlarına göre farklı sınıflar halinde paketlemektedir. Bu durum hem pratik taşıma işlemi hem de kolay yerleşme açısından tercih edilmektedir.  Kurumsal nakliyat Ankara olarak faaliyetlerini sürdüren Askın Nakliyat eşyaların paketlenmesi, araçlara yerleştirilmesi, taşınması ve sonrasında nihai adrese yeniden yerleştirilmeleri sırasında oldukça özenli ve dikkatli çalışmaktadır. 

icon icon icon