Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa >Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Teknoloji dünyasındaki yenilikleri en hızlı şekilde sektöre aktarmak gibi bir görevimiz var. Asansör taşımacılığı bunun en değerli ve gerçekçi örneklerinden biridir. Evden eve nakliyat hizmeti artık asansörleri daha sık kullanıyor. Bu sayede ağır ürünler binanın yüksekliğinden bağımsız olarak hızlı, hızlı ve kolay bir şekilde taşınır. 

Asansörlü nakliyat hizmetini kullanmak isterseniz, ekip arkadaşınızla da iletişime geçebilir ve doğrudan rezervasyon talebi gönderebilirsiniz. Ankara nakliyat olarak bu alandaki en başarılı şirketlerden biriyiz ve araştırmamız bunu kanıtlıyor.
Asansörlü taşımacılık bölümümüze ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimize hâkim olmaya devam ediyoruz. Sektörün en başarılı ve deneyimli çalışanları ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Bu, insanların bizi neden daha sık sevdiğini daha iyi anlamamıza ve anlamamıza yardımcı olacaktır. Yeni yaşam alanınıza daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin ve adres bilgilerinizi bize gönderin. Hemen adresinize gidip işleme başlıyoruz.

Asansörlü Ulaşım Nedir?

Eşyaların taşınmasını hızlandırmak, işçilikten ve zamandan tasarruf sağlamak için belirli bir kat yüksekliğinde evden eve taşımacılık tercih edilen şeklidir. Asansörlü taşıma, istenilen eşyayı binanın her tarafından balkon, açılabilir pencere gibi açılabilir alanlardan eşyanın taşındığı kata kadar ulaştırır. 

Binaların içinde eşya taşımaktan daha hızlı olan bu taşıma türü hem nakliye firmasına hem de nakliye taşımacılığı hizmeti alan müşteriye zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Ancak, tüm binalarda asansör yoktur. Yeşil alan varsa ve binaya asansörlü araçlarla ulaşılamıyorsa asansör transfer hizmeti verilememektedir. Bu nedenle asansör taşıyan araçların bir şekilde binanın her iki yanına yanaşabilmesi gerekmektedir. Elbette bina ortamı asansörle ulaşım için yeterince iyi değil. Aynı şekilde eşyanın taşındığı zeminde de büyük pencereler veya kapılar açık olmalıdır. 

Asansör Taşımacılığın Faydaları

Kapılar ve pencereler ne kadar geniş olursa, asansörlere bagaj yüklemek ve boşaltmak o kadar kolay olur. Koltuk, dolap gibi büyük cisimler de monte olma ihtimali varsa paket halinde asansörle taşınabilir. Asansörle taşıma sırasında de monte edilemeyen daha büyük eşyalar ister merdivenle ister asansörle sökülebilir veya binadan çıkarılabilir. Asansör sistemi ile eşyalar daha güvenli ve daha hızlı taşınır.

icon icon icon