Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa >Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Geleneksel yöntemlerle ev taşımacılığı daha çok insan gücüne dayanan ve insan sağlığı açısında riskler barındıran bir durumdur. Ayrıca hem eşyalara hem de  evin duvarlarına zarar verdiği için taşınmak isteyen kişiler  için de maddi açıdan riskleri bulunmaktadır. Çok uzun geçmişi bulunmayan asansörlü nakliyat hayatımıza girdikten sonra çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Asansörlü taşıma günümüzde hem kurumsal nakliyatçılar hem de ev taşımak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma Ankara olarak faaliyet gösteren Aşkın Nakliyat, 20 yıldır nakliyat sektöründe bulunan deneyimli ve güvenilir bir firmadır. Nakliyat sektöründe kullanılmakta olan ileri teknoloji cihazları ve teknikleri kullanan Aşkın Nakliyat, yenilikçi yapısıyla her türlü gelişmeyi yakından takip etmektedir.

Asansörlü nakliyat şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşıma hizmetini daha profesyonel hale getirmiştir. Nakliyat işini ek iş olarak değil de profesyonel anlamda tek iş olarak yürüten ve potansiyelini nakliyat sektöründe uzmanlaşarak ve genişleyerek kullanan Aşkın Nakliyat, başka sektöre yatırım yapmak yerine nakliyat sektöründe profesyonelleşmeyi tercih etmiştir. Bu çerçevede araç filosunu zenginleştirmekte  ve nakliyat  güzergahlarını artırmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi, yüksek katlara kadar ulaşabilecek asansörlü araçlar sayesinde dışarıdan kurulan sistemle eşyaların indirilmesi ve çıkartılmasını öngörmektedir. Bu sistem hem oldukça hızlı hem de daha güvenilir hizmet sağlamaktadır. Asansörlü taşıma Ankara olarak faaliyet veren Aşkın Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası nakliyatı uygun fiyatlarda gerçekleştirmektedir. 

Asansörlü nakliyat sayesinde daracık merdivenlerden çamaşır makinesi, buzdolabı, gardırop gibi ağır ve büyük eşyaların insan gücüyle taşınması uygulaması ortadan kalkmıştır. Bu uygulama, asansörlü araçların apartmanlara yaklaşamadığı nadir durumlarda devam ettirilmektedir.  Ancak eşyaların merdivenlerden taşınması çok zahmetli ve kırılma, çizilme, bozulma gibi muhtemel  hasarlar  açısından oldukça zahmetli bir uygulamadır. Asansörlü taşıma Ankara denildiğinde akla ilk olarak gelebilecek firmalardan biri olan Aşkın Nakliyat, 20 yıldır aynı sektörde faaliyet vermenin sağladığı deneyim ve alanında uzman personeliyle güvenilir hizmet sunmaktadır. Asansörlü taşıma başta olmak üzere nakliyat sektöründe kullanılan tüm yöntem ve teknikleri yakından takip etmekte ve titizlikle uygulamaktadır. Bu durum Aşkın Nakliyat’ın kendi sektöründe saygın bir konuma sahip olmasının önünü açmıştır.