Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Kurumsal Nakliyecilik

KURUMSAL NAKLİYECİLİK NEDİR?

Kurumsal nakliyecilik nedir? sorusunu kısaca şöyle açıklayabiliriz; genel olarak kamuya ait devlet kurumlarının veya özel kişilere ait ev, ofis, işyeri, şirket eşyalarının bir yerden alınıp istenilen başka bir yere taşıma sürecidir. Yapılan bu kısa açıklama aslında nakliyat ne demek sorusunun da cevabı niteliğindedir. Taşınan eşyanın ve yerin cinsine göre nakliye çeşitleri isim almaktadır. Kurumsal taşımacılık işini iki grupta özel ve kamu sektörleri diye iki gruba ayırabiliriz. Kurumsal taşımacılıkta nakliye firması seçimi büyük önem arz etmektedir. Ankara kurumsal taşıma şirketi olan Aşkın nakliyat Her iki grup için de eşyaları titizlikle ve güvenle taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Kurumsal nakliyecilik yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer konular ise ücretsiz expertiz ile taşıma yapmadan önce bir plan yapılarak eşyaların en hızlı şekilde taşınması önceden planlanır. Çünkü biliyoruz ticari işletmeler için vakit nakittir. Bu yüzden bir gün içinde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca taşınacak eşyaların sigortası da yapılarak herhangi bire zarar görmemesi veya zarar görmesi durumunda tüm sorumluluğu üstlenerek sizlere en güvenilir kurumsal nakliyecilik imkanını sunmaktayız. Bu güvenli taşımanın sağlanması için öncesinde  taşınacak eşyaları önceden en iyi şekilde paketliyoruz demonte edilmesi gereken mobilyaları da demonte edip paketleyerek taşıyoruz. Ankara kurumsal nakliye şirketleri arasında yer alan Aşkın nakliyat tüm bu anlatılan hususlara dikkat ederek müşterilerine en sağlıklı kurumsal taşıma imkanını sunmaktadır.

Bu aşama da karşınıza bir çok kurumsal nakliye şirketleri ve bir çok nakliye çeşitleri çıkabileceği gibi bir çok da fiyat çıkacağı aşikardır. Ancak müşterilerin firma seçiminde dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü merdiven altı diye tabir ettiğimiz işletmelerin çokluğu haksız rekabet ortamı oluşturduğu gibi olası aksaklıklar durumunda müşterileri de ciddi zaman ve mal kaybına uğratmaktadır. Ankara gibi büyük şehirlerde çoğu işletmenin yüksek yerlerde konumlandığı bilinmektedir.  Bu aşamada Aşkın nakliyat sizlere asansörlü taşımacılık hizmetini de sağlamaktadır. Zamanın herkes için önemli olduğu günümüzde taşıma işlemlerini profesyonel ekibimiz ve 20 yılı aşkın tecrübemizle bir gün içerisinde tamamlamanızı sağlıyoruz. 
 

icon icon icon