Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Eşya Taşıma Fiyatları

Anasayfa >Eşya Taşıma Fiyatları

Eşya Taşıma Fiyatları

esya-tasıma-fiyatlari

Eşya Taşıma Fiyatları taşıma yapılacak alanın büyüklüğüne, eşyaların özelliklerine, taşıma ekipmanlarına ve elemanlarına göre değişir. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıklarda da fiyatlar farklı aralıklarda yer alacaktır. Nakliyat sürecinde talep edilen her hizmet ek bir fiyat kalemi oluşturur. Taşınma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için standart nakliyat fiyatları bulunur. Asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, eşya depolama gibi ek talepler brüt fiyata ek fiyat olarak yansır. Paketleme taleplerinde kullanılan malzeme ve taşıma ekipleri fiyatlara yansıyabilecek diğer taşıma fiyatları arasında yer alır. Profesyonel bir nakliyat süreci eşyalarınızın zarar görmeden hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlar.


Eşya Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Eşya Taşıma Fiyatları şehirlere göre belirli standartlarda yer alır. Alınan her ek hizmet fiyatın artmasında etkili olur. 1+1, 2+1, 3+1 ev  fiyatları da farklıdır. Genel olarak evden eve nakliyat fiyatları şu başlıklara göre belirlenir:

  • Nakliyesi yapılacak eşyaların hacmi
  • Taşınacak eşyaların sayısı
  • Taşıma ekibinde bulunan personel sayısı 
  • Paketleme malzemeleri
  • Taşımada yapılan sefer sayısı
  • Sigortalı taşımacılık maliyetleri

Bu kriterler doğrultusunda evden eve taşımacılık fiyatları belirlenir. Yapılacak her hizmette ek fiyatlar standart fiyat üzerine eklenir. Bu şekilde kişiye özel net fiyatlar belirlenir.


Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya Taşıma Fiyatları eşyanın fazlalığına, mesafeye ve kat sayısına göre standart bir fiyat belirlenir. Hizmet taleplerinde asansör kullanımı, taşıma elemanları sayısı, kullanılacak ambalaj malzemeleri de taşıma fiyatı belirlenirken dikkat edilen hususlar arasında yer alır. Ev ya da ofis taşımacılıklarında da fiyat değişir. Çünkü fiyat belirlenirken dikkat edilen en önemli kriter eşya fazlalığı ve hacmidir. Çok yer kaplayan eşyalar için tek seferde taşıma mümkün olmayabilir. Bu nedenle de nakliye fiyatı değişebilir. Alt katlarda olan nakliye hizmetlerinde fiyat aralıkları en alt aralıklardan başlar. Kat sayısının artması ile asansör kullanımı gibi ek hizmetlerin devreye girmesi fiyat aralıklarının değişmesine neden olacaktır. En çok baz alınan kriterler arasında taşıma elemanları sayısı da bulunur. Eleman sayısı arttıkça ve ekipte gerekli mobilya ustası gibi personel gerekliliği oldukça fiyatlara bu kalemlerde eklenecektir.