Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Depo Nakliyesi

DEPO NAKLİYESİ NEDİR?

Depo kelimesini duyduğumuzda aklımıza her ne kadar evimizdeki yada işyerimizdeki ufak kilerler gibi yerler aklımıza gelse de gelişen günümüzde depo daha büyük bir anlam ifade etmektedir.  Şirketlerin sahip oldukları üretimde, tüketimde ve dağıtımda hatta son kullanıcıya ulaşıncaya kadar depolanan şeylerin güvenli ve sağlıklı kalmasında ö-büyük bir önemi olan noktadır. Hatta bu konu da günümüzde depo taşımacılığı büyük bir öneme sahiptir. Depo nakliyesi nedir? diye sorduğumuzda yukarıda açıklamasını yaptığımız yer veya yerlerin taşınması veya içerisindeki ürünlerin nakliyesi gibi de düşünülebilir. Yurtiçinde depo taşımacılığı diğer nakliye hizmetlerine göre çok talebi olan bir taşıma şekli değildir.

Ancak Aşkın nakliyat olarak müşteri memnuniyeti en önemli husus olarak gördüğümüz için bu depo nakliyesi konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Depo taşımacılık işi sektör anlamında faaliyet alanı geniş bir sektördür. Örneğin fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, kamu kurumu taşımacılığı gibi sıralayabiliriz. Sektör alanı çok geniş olduğu için depo nakliyesi fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ancak zamanın ticarette çok önemli olduğunu bildiğimiz için taşıma öncesinde müşterilerimize ücretsiz ekspertiz göndererek taşınacak eşyaların miktarı, boyutu, gidilecek mesafe, taşınan eşyaların paketlenmesi, taşınacak mobilyaların de-monte edilip edilmeyeceği gibi konular incelenerek buna göre bir planlama yapılır ve müşterilere de en uygun depo taşımacılığı fiyatları bildirilir.

Aşkın nakliyat depo nakliyesi konusunda farklı bir hizmeti de şu şekilde verilmektedir. Ev, işyeri veya ofis eşyalarını taşıdıkları müşterilerinin isteği doğrultusunda geçici olarak müşterilerin eşyalarını depolarda bekletilmesidir. Taşınacak yerin nakliyesinde çıkabilecek sorunlara karşı bir veya daha fazla ay gibi uzayacak taşımalarda nakliye depolama işlemi yapılmasına olanak sağlanır ve müşteriler mağdur edilmez. Ayrıca ticari olarak iş yapan deposu olmayan müşterileri de lojistik depo sayesinde depo kiralaması yapılmaktadır. İlk üreticiden son kullanıcıya kadar geçen bu sürede eşyaların veya malzemelerin depolanması konusunda hizmet alabilirsiniz. Lojistik depolama sürecinde mal kabul süreci, malların depo içerisinde taşınma ve istiflenme süreci, depodan tahliye süreci dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Ankara kurumsal nakliye firması olan Aşkın nakliyat aklınıza gelebilecek her alanda sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
 

icon icon icon