Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

VIP Nakliyat

Anasayfa >VIP Nakliyat

VIP Nakliyat

Ankara’da 20 yıl önce küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlayan Aşkın Nakliyat, günümüzde Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti götürebilecek altyapıya ve geniş araç filosu sahip bir firma haline gelmiştir. Sürekli kendini geliştirmesi ve nakliyat alanında yaptığı yatırımlarla gelişen ve büyüyen firma, nakliyat sektöründe  günden güne çeşitlenen bir faaliyet alanına sahiptir.  Bu bağlamda kaliteli VIP nakliyat hizmetleri vermeye başlayan Aşkın Nakliyat,  sektördeki gelişmelere ayak uydurmayı başarmış, yenilikleri benimseyen bir anlayışla büyümüştür.  VIP nakliyat Ankara olarak,  sahip olması gereken tüm özel sertifikalar, yetki belgeleri ile ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına sahip bir işletmedir.  VIP nakliyat evden eve ve tüm ofis taşımacılığında müşterilerine özel kaliteli hzimet sunmaktadır. 

Verdiği profesyonel hizmetle Ankara’daki nakliyat firmaları arasında kendine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir. Ayrıca kurumsal şirketlerin nakliye işlerini büyük bir titizlikle yapmakta,  müşterilerinden gelen her türlü nakliyat talebine uygun çözümler üretmektedir. VIP nakliyat Ankara olarak kaliteli hizmette marka haline gelen Aşkın Nakliyat, zincir mağazalar, restoranlar, okul ve hastaneler, endüstriyel tesisler için güvenilir ve kaliteli nakliye hizmeti vermektedir. Sunduğu VIP nakliyat çerçevesinde  araç filosunu ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen  ve araçların tüm bakımlarını zamanında yaptırmaya azami gayret gösteren Aşkın Nakliyat, hem araçların kalitesini hem de sayılarını artmıştır. VIP nakliyat evden eve başta olmak üzere ofis, şirket, fabrika, zincir mağaza taşımacılığı vb. yapmaktadır. 

Temin ettiği kaliteli araçlarla profesyonelleşen ve gelişen Aşkın Nakliyat, şehir içi ve parça eşya nakliyatı için daha küçük araçlar kullanmayı tercih ederken, şehirlerarası nakliyat için büyük ve daha donanımlı araçları filosuna katmıştır. Kendini sürekli geliştiren şirket, VIP nakliyat alanında sahip olduğu donanım ve verdiği hizmetle markalaşmaktadır. VIP nakliyat Ankara denildiğinde akla ilk gelen firma olan Aşkın Nakliyat,  sahip olduğu asansörlü nakliyat araçları ile hangi yükseklikte olursa olsun taşınmak isteyenlerin kolaylıkla ve eşyalarına zarar vermeden taşınmaları sağlanmaktadır. Böylece VIP nakliyat evden eve hizmetinde profesyonelleşen Aşkın Nakliyat her alana ve her sektöre kaliteli ve güvenilir hizmet götürebilen, tüm taleplere cevap verebilen bir nakliyat firması haline gelmiştir.