Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Anasayfa >Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Mobilyalı evlerin kiralanma oranının artması kişisel eşyaların taşınması için şehirlerarası parça eşya nakliyat veya parça eşya nakliyat Ankara olarak şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin sayısında artışa sebep olmuştur. Ayrıca internet alışverişlerinin artışıyla  online satın alınan mobilyalar için parça eşya nakliyatına ihtiyaç artmaktadır. Parça eşya taşıma fiyatı,  taşınacak eşyanın özellikleri ve yol güzergahına göre değişkenlik göstermektedir.  Askın Nakliyat evden eve toptan taşınma ve parça eşya taşıma hizmeti veren Ankara merkezli köklü bir firmadır. 20 yıldır nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firma, şehir içi ve şehirlerarası parça eşya taşımacılığını uygun fiyatlarda gerçekleştirmektedir.  Başka bir yere parça eşya götürmek isteyenlerin önünde farklı seçenekler bulunmaktadır. 

Bu seçeneklerden ilki eşyanın boyutu küçükse ve kişisel otomobillere sığması mümkünse, kendi arabasıyla birkaç  kolinin taşınması şeklindedir. Bu durum şehir içi parça eşya taşımacılığı ve küçük eşyalar için uygun olmakla birlikte şehirlerarası parça eşya nakliyat için zahmetli ve pahalı bir işlemdir. Parça eşya taşıma fiyatı kişisel aracın yakıtından daha uyguna denk gelmektedir. Evindeki koltuğu, kullanmadığı sandalyeleri ve mutfak eşyalarını memleketine, yazlığına göndermek isteyen kişilerin eşyaları büyükse kendi  araçlarını kullanması değildir. Bu durumda başvurulan ikinci seçenek küçük bir kamyonetle parça eşya nakliyatının gerçekleştirilmesidir. Ancak küçük bir kamyonet temin edilse bile yüksek katlardan eşyaları indirmeniz oldukça zahmetli bir iştir. Parça eşya nakliyat Ankara olarak faaliyet gösteren Askın Nakliyat, asansörlü taşıma hizmetiyle profesyonel şekilde eşyaları evinizden alır ve ilgili adrese teslim eder. 

Nakliyat alanında profesyonel ve güvenilir hizmet veren Aşkın Nakliyat, hem şehirlerarası parça  eşya nakliyat hem de parça eşya nakliyat Ankara olarak uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vermektedir. Nakliyat firmalarından parça eşya taşıma fiyatı almak isteyen kişiler, taşınacak eşyaların boyutlarını, eşyaların fotoğraflarını ve güzergahı bildirerek fiyat almaktadır. Ayrıca eşyaların paketlenmesi ve evden çıkartılması işleminin kime ait olacağı da konuşulmalıdır. Nakliyata ilişkin her konunun en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde ele alınması hem nakliyat firmasını hem de müşterinin memnun kalması ve hiç kimsenin mağdur olmaması açısından önemlidir.  Nakliyat sektöründe profesyonel hizmet veren ve her açıdan müşteri memnuniyetini öncelikleyen bir firma olan Askın Nakliyat, teklif alma aşamasında müşterileriyle her konuyu konuşup mutabakata varmakta, taşınma esnasında ortaya çıkabilecek tatsız sürprizlere imkan vermemektedir.