Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Fuar Taşımacılığı

Anasayfa >Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Büyük çaplı firmaların ve ürünlerin, ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtılması için geniş alanlarda yapılan ve aynı sektörden pek çok firmanın ürün tanıtmasına imkan veren organizasyonlara fuar denir. Fuarlarda sergilenecek ürünlerin ve fuar malzemelerinin nakliyatına fuar taşımacılığı denir. Ankara’da 20 yıldır nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Aşkın Nakliyat,  müşterilerine sunduğu fuar taşımacılık hizmeti  sayesinde tüm fuar malzemeleri, stantlar ve sergilenecek ürünleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Önde gelen fuar taşımacılığı yapan firmalar arasında yer alan Aşkın Nakliyat, fuar ürünlerinin paketlenmesi, taşınması, montajı ve demontajını yapan köklü firmalardan biridir. Her türlü taşınmanın kendine özel hassasiyetleri bulunduğundan, nakliyat firmalarının verdikleri hizmetlerde bu hassasiyetlere dikkat etmeleri gerekmektedir. 

Ulusal ve uluslar arası ticaret sisteminin küreselleşmesi, markaların farklı pazarlarda yer alma ve büyüme isteğini artırmaktadır. Bu durum, markaların kendi sektörlerine yönelik tanıtım amacıyla kurulan fuarlara katılmaları ve ürünlerini tanıtmalarını zorunlu hale getirmiştir. Fuar taşımacılığı yapan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumu bulunan Aşkın Nakliyat, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi bir işletme olarak müşterilerinin memnuniyetini öncelikleyen kaliteli fuar taşımacılık hizmeti vermektedir. Fuar taşımacılığı diğer nakliyattan ayıran şey, daha özel bir hizmet olan ve farklı gereklilikleri bulunan bir taşımacılık olmasıdır. Fuar taşımacılığının hem tanıtıcı ürün hem de fuar alanında kurulacak çadır veya stant malzemesi taşıma yönü bulunmaktadır. Bu itibarla çok yönlü bir taşıma hizmeti olduğunu söylemek mümkündür. 

Aşkın Nakliyat fuar taşımacılığı kapsamında taşıdığı ürünlerin montaj ve demontajını alanında uzmanlaşmış kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Stant veya çadırların kurulum  ve sökümünün yapılması, nakliyat dışında profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu alanda sahip olduğu deneyimleri ve uzman ekibiyle fuar taşımacı yapan firmalar arasında en güvenilir ve profesyonel olanıdır. Aşkın Nakliyat ayrıca fuar taşımacılık kapsamında müşterilerden gelen depolama, standın kurulması ve eşyaların sergilenmesi dahil ilave talepleri karşılayabilecek altyapıya sahip bir firmadır. Kendi sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden, son teknoloji ürünler kullanan Aşkın Nakliyat,  müşterilerine verdiği tüm sözlere sadık kalan güvenilir ve sorumluluk sahibi bir işletme olarak günden güne büyümekte ve adını daha geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. 
 

icon icon icon