Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Eşya Paketleme Kolileme

Anasayfa >Eşya Paketleme Kolileme

Eşya Paketleme Kolileme

Taşınmayı düşünen herkes eşyalarına zarar vermeden taşınabilmesi ve sonrasında kolayca paketlerin açılabilmesi için eşya paketleme nasıl yapılır şeklinde araştırma yapar. Öğrendiği eşya paketleme teknikleri ve eşya paketleme kolileme şekilleriyle eşyaların zarar görmeden taşınmasını hedefler. Doğru paketleme ve uygun ambalaj ürünleri kullanmak, taşınacak kişilere kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Böylece eşyalar hem daha kolay ve daha güvenli taşınacak şekilde paketlenir ve sorunsuz bir taşınmaya katkı sağlarlar. Nakliyat ve depolama alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Aşkın Nakliyat paketleme konusunda da uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşterilerinin talep etmeleri durumunda eşya paketleme hizmeti de vermektedir.  Taşımak istediğiniz eşyaları isterseniz siz paketleyin, isterseniz Aşkın Nakliyat sahip olduğu uzmanlaşmış personel ve  profesyonel yöntemlerle hızlı ve pratik şekilde tüm eşyalarınızı koliler. 

Aşkın Nakliyat’ın müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinin artması, kendilerine yönelik talebin artmasına;  müşteri portföyünün çeşitlenmesi ve zenginleştirmesine zemin hazırlamıştır. Günümüzde hem evden eve nakliyat yapan hem de kurumsal firmalara VIP nakliyat hizmeti veren bir firma haline gelmiştir. Gerçekleştirdiği ev, ofis, iş yeri vb. taşımacılığında eşya paketleme kolileme hizmeti de vermektedir. Taşınacak kişilerin eşya paketleme teknikleri konusunda bilgi ve deneyimi bulunmuyorsa, eşya paketleme nasıl yapılır şeklinde uzun uzun araştırma yapmalarına gerek yok. Sahip olduğu hizmet anlayışı ve sunduğu  paketleme hizmetiyle Aşkın Nakliyat, uzman kadrosuyla hem nakliyat hem de paketleme hizmeti veren alanında  kurumsallaşmış ve sektörde lider konuma yükselmeyi başarmıştır.  

Eşya paketleme kolileme işlemi aynı zamanda eşyaların  eski ve yeni, kullanılabilen ve atılacak olan gibi ayıklaması işlemidir. Herkesin evinde kullanmadığı ve atmaya da kıyamadığı eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalar genelde taşınma işlemine kadar evde tutulur. Genellikle taşınma aşamasında eşyalar paketlenirken kullanılmayan eşyalar ayrılır ve ya atılır veya ihtiyacı olanlara verilir. Her eşyanın paketleme şekilleri ve kullanılan ambalaj ürünleri birbirinden farklıdır. Peki eşya paketleme teknikleri nelerdir ve eşya paketleme nasıl yapılır ? Eşya paketleme teknikleri, eşyanın cinsine göre değişmektedir. Bazı eşyaların streçle sarılması yeterli görülürken bazı eşyaların kağıtlara sarılması ve kolilere yerleştirilirken kağıt tampon kullanılması önerilir. Aşkın Nakliyat, cam ve porselen gibi kırılacak eşyaların, tencere ve tava gibi yamulabilen eşyaları farklı yöntemler kullanarak paketlemekte ve eşyaların başına gelebilecek zararları ortadan kaldırmaktadır.