Ankara Evden Eve Nakliyat | Şehirlerarası Taşımacılık | 20 Yılı Aşkın Nakliyat

Depo Taşımacılığı

Anasayfa >Depo Taşımacılığı

Depo Taşımacılığı

Depolar aktif olarak kullanılmayan eşyaların saklanması için farklı sektörler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ticaret alanında faaliyet gösteren firmaların, vitrindeki ürünlerin dışındaki ürünleri saklamak için başvurdukları depo kiralama yöntemi çok sık rastlanan bir durumdur. Bazı küçük işletmeler depo olarak kendi mağazalarının bitişik arka odasını veya alt katını kullanabilmektedir. Ancak  büyük işletmelerin çoğunun ayrıca büyük depoları bulunmaktadır. Bunlara ilaveten, eşyalarını belli bir süre korunaklı yerlerde muhafaza etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen ve depolama hizmeti veren firmalar da bulunmaktadır. Depolarının başka yerlere taşınmasını talep eden firmalar depo taşımacılığı hizmeti veren nakliyat firmalarına başvurmaktadır. Depo taşınmacılığı Ankara olarak hizmet veren Aşkın Nakliyat,  şehir içi ve şehirlerarası fabrika ve depo taşıma hizmeti vermektedir. 

Nakliyat sektöründe verdiği güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle bilinen Aşkın Nakliyat, profesyonel olarak depo taşımacılığı hizmeti de vermektedir. 20 yıldır nakliyat sektöründe yer alan ve her geçen gün kendini geliştiren firma,  depo taşımacılığı Ankara   alanında müşterilerden gelen her türlü talebi karşılamaya çalışan bir işletmedir. Depo taşıma işlerinde çözüm ortağınız olan Aşkın Nakliyat, depo taşımacılığını daha sistematik şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyaların paketlenmesi,  tasnifi, numaralandırılması, listelenmesi gibi oldukça profesyonel bir süreç takip eden Aşkın Nakliyat kullandığı araçlar ve sahip olduğu deneyimli ve iş ahlakına sahip personeli sayesinde adını her geçen gün daha geniş kitlelere duyurmaktadır. Müşteri memnuniyeti temelinde hizmet veren firma, verdiği tüm taahhütlere bağlı güvenilir bir işletmedir. 

Nakliyat sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların giderilmesi için gerekli sigorta işlemlerini ve nakliyat sözleşmesini mal sahibinin hukukunu koruyarak yapan Aşkın Nakliyat bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine güvenilir depo taşımacılığı hizmeti vermektedir. 20 yıllık tecrübesi ve birikimi sayesinde profesyonel depo taşıma hizmetini sorunsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren şirket, rakipleri ile kıyaslandığında sektördeki saygınlığı ve liderliğiyle adından sıklıkla söz ettirmektedir. Depo taşımacılığı Ankara olarak hizmet veren Aşkın Nakliyat Ankara merkezli olmakla beraber Türkiye’nin pek çok noktasına şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere sorunsuz depo taşıma hizmeti götürmektedir. Nakliyat sektöründeki başarılı faaliyetleri ile kurumsal bir yapıya dönüşen firma, en ideal koşullarda paketleme ve nakliye hizmeti vermektedir

icon icon icon